Pozostałe

Z pomocą przychodzi program ERP.

Znacznie więcej osób postanawia prowadzić swoją firmę. Robią to z rozmaitych powodów, jednakże najczęstszym powodem jest chęć zarabiania na siebie. Oprócz dobrego pomysłu i biznesplanu, powinno się również dobrze zarządzać swą firmą. Dla osób, które wcześniej nie miały z tym styczności jest to niemałe zadanie. Na szczęście na ratunek przychodzi firma Comarch SA i jej program ERP.
Agencja Comarch SA z siedzibą w Krakowie powstała w latach 90 i zajmuje się stwarzaniem oprogramowania do rządzenia przedsiębiorstwem. Z oprogramowania tejże marki korzysta ogromna część małych i średnich firm na całym świecie. Najbardziej popularnym produktem jest system Comarch ERP, który składa się z kliku modułów oraz jest najbardziej instynktowny w obsłudze. Znajdziemy w nim sektory: faktury, handel, detal, serwis,e-sklep, księga podatkowa, księga handlowa, kasa/bank, środki trwałe, płace oraz kadry, analizy business intelligence, pulpit menadżera, CRM, obieg dokumentów, e-pracownik.
Jeśli nasz biznes potrzebuje nieszablonowego podejścia warto zwrócić uwagę na system Comarch ERP Altum. Rekomendowany on jest zdecydowanie dla firm o niezwykle rozproszonej strukturze, mających zagraniczne placówki, dla przedsiębiorstw holdingowych rozporządzających grupą firm. W programie utworzona jest specjalna platforma, za pomocą której damy radę skomputeryzować powszednie działania i decydować w oparciu o prognozy oraz analizy. Za pomocą tego możemy skupić się na najważniejszych rzeczach, nie zamartwiając się o powtarzające się procesy.
Firma Comarch SA utworzyła także program lojalnościowy. Jednoczy on spółki, które wspomagają wprowadzać oprogramowanie i zapewniają informatyczne zaplecze dla nowych nabywców. Na dzień dzisiejszy ponad dziewięćset korporacji w Polsce jest partnerem Comarch. Agencja Comarch SA w ramach planu gwarantuje nade wszystko merytoryczne oraz kompetentne szkolenia dla swych wspólników. Wspomaga dotrzeć do następnych interesantów i wysyła tak zwanego opiekuna, który wspomoże się zaznajomić z procesem wdrażania programu.
Kompix to agencja z Koszalina powstała w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym piątym roku, a od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego ósmego jest partnerem Comarch. Specjalizuje się ona instalowaniem oprogramowania u przyszłych nabywców oraz zapewnia informatyczne zaplecze przydatne do utworzenia systemu. Oferuje wszechstronną ocenę zasobów i potrzeb użytkownika, a potem dostarcza należyte wyposażenie między innymi stacje robocze, serwery, terminale, drukarki, strukturalne okablowanie, urządzenia fiskalne, sprzęt telekomunikacyjny. Na dodatek interesant może spodziewać się szerokiego wachlarzu usług IT oraz stałej informatycznej obsługi. Klient wybierając markę Kompix zdobywa serwis techniczny, gwarantowany czas odpowiedzi na zgłaszane kłopoty, aktualną służbę zdalną, warsztaty wykonawców z obsługi oprogramowania a także krocie innych rzeczy.
Porządne kierowanie agencją to klucz do osiągnięcia sukcesu. Więc warto poświęcić chwilę na przejrzenie propozycji partner comarch wrocław oraz wybranie dla siebie najlepszego wariantu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *