Pozostałe

Spadek i zachowek, podwyższenie alimentów, rozwód czy też podział majątku

Spadek i zachowek, rozwód, podział majątku, podwyższenie alimentów – to oczywiście tylko poniektóre sprawy, które konsultujemy z prawnikami. W obecnej sytuacji, żeby móc otrzymać profesjonalną poradę w zakresie prawa, wcale nie trzeba osobiście iść do kancelarii. Zazwyczaj prawnicy świadczą także swoje usługi przez telefon jak również poprzez sieć.

Porada prawna bez opuszczania mieszkania
Porady z zakresu prawa to główna usługa oferowana poprzez kancelarie radców prawnych, adwokackie i kancelarie prawne. Kiedyś, aby zyskać poradę prawną, trzeba było udać się do kancelarii osobiście. W obecnej chwili na całe szczęście nie jest to już konieczne, ponieważ częstokroć spotkać można prawne porady online a także za pośrednictwem telefonu.

Tego typu usługi z zakresu prawa wcale niczym nie różnią się od tych oferowanych osobiście w kancelarii prawnej. Są przy tym znacznie wygodniejszą opcją dla klienta – nie musi on jechać do prawnika, co stanowi bardzo dużą oszczędność czasu. Ponadto, w niektórych mniejszych miejscowościach nie ma w ogóle kancelarii prawniczych, a dojazd do najbliższej częstokroć oznaczałby bardzo daleką eskapadę. A więc wtedy to znakomite rozwiązanie.

Jak przebiega udzielenie porady prawne online?
Obecnie wiele kancelarii oferuje klientom usługi za pośrednictwem Skype, telefon czy online – przez maila. Żeby skorzystać z tego typu usługi, należy znaleźć kancelarię, przesłać do niej odpowiednie zapytanie, poczekać na wycenę, a w dalszym etapie opłacić usługę. Już w ciągu paru dni będzie można otrzymać gotową poradę prawną.

A więc po taką poradę nie trzeba jechać do kancelarii osobiście – zdołamy zrobić to też przez internet!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *