Pozostałe

Spacer nocą po rynku w Bolesławcu powinien być w każdym planie turystycznym.

Myślę, że każdy, kto lubi przygody oraz odwiedzanie różnych intrygujących i pięknych miejsc, powinien pojechać do Bolesławca. To polskie miasto leżące na terenie województwa dolnośląskiego z pewnością należy do jednych z najładniejszych miejscowości, więc warto je zwiedzić.

 

Nie tylko i wyłącznie ze względu na ceramikę, z której to miejsce jest słynne, lecz także w celu obejrzenia wielu innych turystycznych atrakcji , które są dostępne na miejscu. Naturalnie nie ujmując niczego wyrabianej tutaj ceramice – jest naprawdę piękna oraz należy odwiedzić jej muzeum, jeśli nie zechce się nabyć egzemplarza na pamiątkę do domu. Jednym z najpiękniejszych miejsc w Bolesławcu jest z pewnością jego stary rynek. Jeżeli chodzi nam o noclegi –  noclegi bolesławiecoferuje kilka lokalizacji niedaleko rynku, przez co jest możliwość szybciej oraz częściej być na nim. A jest po co, ponieważ odnowione, różnokolorowe budynki sprawiają wyjątkowe wrażenie. Wieczorami jest jeszcze lepiej, ponieważ władze miejskie załączają iluminacje , które podkreślają urodę znajdujących się tam budowli.

 

Spacer nocą po rynku w Bolesławcu musi być pierwszym punktem w planie turystycznym każdego z was. Innym fascynującym miejscem do odwiedzenia jest lokalna bazylika, która to jest zabytkiem, ponadto otaczający ją park dodatkowo dopełnia piękna tego miejsca. Jest to wielka okazja dla wielu fanów starych budowli. Ponadto, co każdego powinno ucieszyć, jeśli chodzi o hotel Bolesławiec należy do tańszych lokalizacji turystycznych. Weekend lub wakacje w nim wychodzą całkiem przystępnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *