Aranżacja

Serwis tworzenia kopii zapasowej video oraz zdjęć

Zapasowa kopia zdjęć android, to serwis stwarzania zapasowej kopii video oraz zdjęć, które są zapisywane w bibliotece Zdjęć Google.

Utworzenie kopii zapasowej jest doskonałą funkcją urządzeń z Androidem, ponieważ pozwala na pewne przechowywanie dokumentów.

W zamiarze wykonania kopii zapasowej trzeba włączyć aplikację na telefonie z Androidem. Później trzeba zalogować się na konto Google, wcisnąć przycisk Menu, wybrać ustawienia, wejść do kategorii „kopia zapasowa i synchronizacja” oraz włączyć bądź wyłączyć kopię zapasową i synchronizację.

Istnieje opcja wyboru ustawień zapasowych kopii, na przykład:
– transformacja jakości zdjęcia,
– stworzenie kopii zapasowej poprzez mobilną transmisję danych,
– utworzenie kopii folderów,
– wybór konta Google, na jakim przechowywane będą zapasowe kopie zdjęć i pozostałych plików.

Da się również sprawdzić stan kopii zapasowej. Aby zobaczyć stan kopii trzeba włączyć aplikację „Zdjęcia Google” oraz przejrzeć dane widniejące w górnej części ekranu.

W zamiarze zweryfikowania, czy konkretna fotografia posiada zapasową kopię, należy wybrać zdjęcie oraz sprawdzić, czy wyświetla się informacja o szansie utworzenia zapasowej kopii. Jeśli nie widać informacji, to znaczy, że dany plik został już wysłany do zapasowej kopii.

Za pośrednictwem zapasowej kopii można przywrócić dane oraz ustawienia na inny aparat z Androidem. Dzięki tej funkcji, przywracanie zdjęć i pozostałych danych stanowi ogromną wygodę dla konsumentów.

Zobacz także kopia zapasowa zdjęć android

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *