Aranżacja

Nasze medyczne centrum CMP

Nasze Centrum CMP (Cmp.med.pl) bardzo szybko zyskało wielką popularność wśród pacjentów. Gwarantuje ono wszystkim pacjentom niezwykle wysoki komfort a dodatkowo maksymalną swobodę. Właściwie każdy może indywidualnie wybrać formę korzystania z pomocy medycznej. Jest to na pewno dużym atutem tej propozycji. Co właściwie mamy do swojego wyboru?

Jednorazowa płatność za usługę

Na witrynie internetowej centrum medycznego CMP znajduje się szczegółowy cennik naszych usług. Możemy korzystać z opcji płatności jednorazowej. Tego typu płatność polega na opłaceniu usługi natychmiast po zakończonej wizycie. Jest to znakomita alternatywa dla ludzi, którzy chcą zoptymalizować papierologię. Możemy korzystać z usług medycznych CMP wówczas, kiedy mamy taką potrzebę. Absolutnie nie jesteśmy związani żadną umową.

Płatność abonamentowa

Nasze centrum medyczne proponuje swoim pacjentom także system abonamentowy. Na czym tego typu system polega? Każda osoba może wyselekcjonować odpowiedni pakiet dla siebie, swoich bliskich, a nawet swoich pracowników. Nasza oferta jest na tyle rozbudowana, iż każdy z pacjentów zdoła znaleźć coś dla siebie. Dużym atutem jest minimalizacja cen. Oprócz tego będziemy mogli liczyć na znakomite dopasowanie oferty do rzeczywistych potrzeb. W przypadku, jakiegokolwiek kłopotu będziemy mogli korzystać z pomocy doświadczonego dorady. W fachowy sposób pomoże on nam wybrać odpowiedni pakiet medyczny.

Podstawowa opieka zdrowotna (NFZ)

W naszym centrum jest możliwość zapisać się na wizytę do doktora ogólne całkiem bezpłatnie (w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia). Posiadając zdrowotne ubezpieczenie przysługuje nam darmowa opieka medyczna. Znaczy to, iż nie musimy ponosić dodatkowych kosztów na przykład w sytuacji przeprowadzania badań laboratoryjnych.

Czytaj dalej: przychodnia żoliborz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *