Dom i rodzina,  Okazje nieruchomości,  Pozostałe

Corten beton cienkowarstwowy sprawdzający się idealnie do posadzek.

Urządzając nasze mieszkania lub budując domy bardzo często intensywnie zastanawiamy się, w jaki sposób możemy je jeszcze upiększyć. Szczególnie dotyczy to posadzek i ścian. Jednym ze sposobów jest tutaj użycie pewnych rodzajów betonu. To modny beton https://asdstudio.pl/, to znaczy taki, który możemy określić jako beton na ścianie a ponadto corten beton cienkowarstwowy – nadający się idealnie do wszelkich posadzek. Pierwszy wymieniony beton jest gotową masą, która po nałożeniu na ścianę nawiązuje do ,surowego” betonu.

Stworzony jest on, co bardzo ważne, tylko na podstawie naturalnych wypełniaczy na wapiennym spoiwie a dodatkowo jest zabarwiony naturalnymi pigmentami. Beton dekoracyjny stanowi z pewnością świetną ozdobę dla wszystkich nowoczesnych mieszkań i domów. Stosując go uzyskamy stosowny efekt deskowania, oraz inny, przykładowo gładki albo z wżerami. Natomiast jeśli chodzi nam o posadzki, to świetny okaże się cienkowarstwowy corten beton. Ma grubość mniej więcej 10 mm, oraz jest wykonany na bazie z półsuchego jastrychu. Co ważne, sprawi, że posadzka we wszystkich typach pomieszczeń będzie bardzo wytrzymała.

Będzie również mieć różną barwę a dodatkowo strukturę, polerowana do określonego poziomu połysku. Czas zrobienia posadzki z takiego niepowtarzalnego betonu cienkowarstwowego wynosi mniej więcej 10 dni. W jakim miejscu najlepiej go wykorzystać? Na przykład w naszej kuchni, bo dzięki niemu nie ma nawet mowy o zaplamieniu. Perfekcyjnie pasuje też do naszych łazienek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *