Moda i uroda,  Pozostałe,  Zdrowie

Co musisz wiedzieć o liftingu skóry?

Z czasem nasza skóra wiotczeje oraz pojawiają się zmarszczki. Nie jest to jednakże koniec świata! Medycyna estetyczna ma wiele do zaoferowania. Znane tobie od lat zabiegi, tj. lifting skóry, wykonywane są są coraz bardziej profesjonalnie. Czy warto się na nie zdecydować i co musisz wiedzieć o liftingu skóry?

Znane są dwa typy liftingu – inwazyjny, czyli przeprowadzany przez lekarza chirurga za pomocą skalpela a także lifting nieinwazyjny, robiony za pomocą specjalistycznego urządzenia. Z drugiego typu ma szansę skorzystać niemalże każdy z nas. Należy jednakże mieć na uwadze, że 1-wszy krok ku bezpieczeństwu to klinika medycyny estetycznej Lublin wybrana przez nas z rozwagą i dużą ostrożnością.

Lifting skóry kojarzy się z dosyć kosztownym zabiegiem. Tak naprawdę nie musi tak być. Po zaoszczędzeniu pieniędzy lub odnalezieniu interesującej promocji w klinice oferującej zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, lifting całej twarzy ma szansę zamknąć się już w trzech tysiącach złotych.

A jak długo efekt zabiegu, w który zainwestowaliśmy będzie się utrzymywał na naszej buzi? W przypadku wybrania zabiegu liftingu nieinwazyjnego efekt pojawia się nie prędzej niż po 3 mies. a zachowuje się ok. roku. W przypadku liftingu chirurgicznego rezultatem możemy radować się już na zawsze – nie trzeba ponownie go robić. Jak się okazuje, medycyna estetyczna, a więc również lifting, nie muszą wcale wiązać się z ogromnymi wydatkami, ani też skutkować pogorszeniem naszego zdrowia czy skutkami ubocznymi. Dobrze jednak podejść do tego tematu ze zdrowym rozsądkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *